+48  512  013  940 // 58  553  14  27

ul. Piastowska 101, gdańsk

całodobowy kontakt:

Usługi pogrzebowe

Świadczymy całodobowe, kompleksowe usługi pogrzebowe w pełnym zakresie, zgodnie z najwyższymi standardami. W naszej pracy przestrzegamy zasad etyki zawodowej oraz poszanowania osoby zmarłej.

GDY ODEJDZIE KTOŚ BLISKI

 • Niezależnie od miejsca zgonu rodzina Osoby Zmarłej ma prawo do wyboru DOWOLNEGO Zakładu Pogrzebowego, nawet jeżeli placówka np hospicjum, szpital ma podpisaną umowę z konkretnym Zakładem pogrzebowym na Przewóz Osoby Zmarłej do pomieszczeń chłodni. Rodzina nie jest dodatkowo obciążana kosztami, przy wyborze innego Zakładu Pogrzebowego.
 •  Jeśli zgon nastąpi w domu niezwłocznie wezwać lekarza, który stwierdzi zgon, oraz wystawi kartę statystyczną ( kartę zgonu ).Należy poinformować nas w celu przewozu osoby zmarłej.
 • Jeżeli śmierć nastąpi w Hospicjum należy powiadomić hospicjum o wyborze naszej firmy oraz zawiadomić nas w celu odbioru osoby zmarłej.
 • Jeśli osoba odejdzie w szpitalu należy odebrać kartę statystyczną  (kartę zgonu) od lekarza prowadzącego i przyjechać do naszego biura.
 • Gdy zgon nastąpi wskutek wypadku komunikacyjnego lub morderstwa a osoba zmarła zostanie przewieziona do Instytutu Medycyny Sądowej prosimy o kontakt z nami w celu otrzymania szczegółowych instrukcji.
 • W przypadku kiedy nie mają Państwo możliwości pojawienia się w naszym biurze prosimy o kontakt w celu załatwienia wszelkich formalności w dogodnym dla Państwa miejscu.

DOKUMENTY

Na spotkanie z nami prosimy o przygotowanie dokumentów:

 • Karta statystyczna (karta zgonu) wystawiona przez lekarza
 • Dowód osobisty osoby zmarłej
 • Osoba załatwiająca formalności pogrzebowe  powinna posiadać swój dowód osobisty
 • Dowód osobisty współmałżonka – (żyjącego)
 • Legitymacje emeryta/ rencisty osoby zmarłej (jeśli jest)

SZEROKI ASORTYMENT

w naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście wzorów trumien. Oferujemy również ubrania dla osób zmarłych oraz utensylia pogrzebowe.

trumna
rekawiczki

TOALETA POŚMIERTNA

Nasz wyspecjalizowany personel przygotuje osobę zmarłą do ostatniej drogi z zachowaniem należytego szacunku oraz etyki zawodowej. Posiadamy specjalistyczne pomieszczenia, które spełniają najwyższe standardy. Dysponujemy kaplicą pożegnalną.

KWIATY

Posiadamy szeroki wybór wieńców oraz wiązanek.Nasze wieńce oraz wiązanki robione są zawsze ze świeżych kwiatów wzbogacanych są o zieleń dekoracyjną, która pięknie uzupełnia całoś kompozycji.  Dostarczamy kwiaty na uroczystości pogrzebowe.

kwiaty
skrzypce

OPRAWA MUZYCZNA

Na Państwa życzenie zapewniamy oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej.
(organy, śpiew, trąbka, akordeon, skrzypce, harmonijka ustna, podziękowanie przy grobie, mistrza ceremonii )

EKSHUMACJE

Ekshumacje można przeprowadzić wyłącznie za zgodą Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej. W okresie między 16. października a 15 kwietnia. Załatwiamy formalności potrzebne do przeprowadzenia ekshumacji. Koszt ekshumacji ustalany jest indywidualnie.

POZOSTAŁE USŁUGI

 • Drukujemy i rozwieszamy klepsydry
 • Zamieszczamy nekrologi w prasie
 • Dysponujemy dużym i małym autokarem do przewozu uczestników pogrzebu
 • Pośredniczymy w organizacji stypy
 • Przeprowadzamy wszelkie prace kamieniarskie tj. montaż, demontaż pomników, kucie liter, sprzedaż elementów pomnika, różnego rodzaju naprawy, sprzedaż pomników granitowych

całodobowa obsługa

Całodobowy przewoź osób zmarłych.
Jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni
w tygodniu 24 godziny na dobę.

koszty pogrzebu

Pogrzeb Tradycyjny: od 2260zł. Pogrzeb Kremacyjny: od 2020zł (+koszt kremacji) Kwota zasiłku pogrzebowego to 4 000 zł. Na cenę pogrzebu składa się bardzo wiele elementów, po zapoznaniu się z oczekiwaniami rodziny dokonamy indywidualnej wyceny. Koszt kredytujemy w ramach zasiłku pogrzebowego. GRATIS: odbiór Osoby Zmarłej*, wszelkie formalności( USC, ZUS, Administracja cmentarza, ZDiZ, szpitale, hospicja) przyozdobienie grobu( baldachim, kwiaty, trawy, stojaki na wieńce itp.), nagłośnienie, wiązanka* na trumnę lub urnę, dodatkowy karawan na kwiaty* Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom. * dopytaj o szczegóły

Gwarancja jakości

Wieloletnie doświadczenie oraz rodzinna tradycja zobowiązują do zapewnienia Państwu usług na najwyższym poziomie. Niezależnie od ceny świadczone przez nas usługi zachowują ten sam wysoki poziom.